Ulik Ochota

O przedszkolu

Matematyczne Przedszkole Ulik Ochota usytuowane jest w dzielnicy Ochota przy ulicy Bohaterów Września 18 lokal. 2. 
Placówka na warszawskiej Ochocie znajduje się blisko Centrum Handlowego Blue City.
Zapraszamy do nas dzieci w wieku 2,5 — 6 lat.
Ulik Ochota to kameralne przedszkole, które dysponuje 15 miejscami dla swoich podopiecznych.
Jako placówka edukacyjna nie tylko dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków
ale również staramy się poszerzać ich zainteresowania jak i wspierać talenty.

Dlatego też Ulik Ochota oferuje wiele zajęć dodatkowych, między innymi w naszej ofercie można znaleźć:

Formularz

Umów się na wizytę

Prosimy zostawić dane kontaktowe,
a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe

Kadra

Iryna Kuzmich
wicedyrektor / nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie im. Iwana Ogienka w Kamieńcu-Podolskim na kierunku edukacja przedszkolna oraz logopedia. W trakcie studiów podczas praktyk w różnych przedszkolach zrozumiałam, że praca z dziećmi to moja wielka pasja i temu chcę się w pełni poświęcić. Uważam, że nie tylko nauczyciel może otworzyć przed dzieckiem wielki świat wiedzy i zadbać o jego prawidłowy rozwój, także dzieci mogą nas wiele nauczyć. Są dla nas nieocenioną inspiracją do ciągłego rozwoju, dają nam wielką motywację do tego abyśmy sami stale się rozwijali, właśnie dla nich. Każde dziecko jest wyjątkowe dlatego w pracy z dziećmi wykorzystuję indywidualne podejście. Zależy mi na współpracy z dzieckiem, chcę bliżej poznać jego zainteresowania oraz możliwości. Nie ma niczego piękniejszego niż praca, którą się kocha dlatego największą nagrodą dla mnie jest praca z dziećmi, możliwość przekazania im zdobytej wiedzy, doświadczenia, odczuć jakie towarzyszą poznawaniu świata oraz możliwość obserwowania ich rozwoju.

Daria Wrzesień
asystent nauczyciela

Nazywam się Daria Wrzesień, pracuję w przedszkolu Ulik jako asystent nauczyciela. Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie. Studiuję Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Warszawskim. Wybór mojej zawodowej drogi jest efektem poszukiwań jak umiejętnie połączyć zawód z pasją. Praca z dziećmi sprawia mi wielką radość. Obserwowanie i uczestniczenie w rozwoju dziecka jest dla mnie ogromnie satysfakcjonujące. Uśmiechy naszych podopiecznych są największą nagrodą i na długo pozostaną w mojej pamięci.

IMG_5769

Magdalena Kołecka
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna oraz magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W 2023r. ukończyłam również dwuletnie studia podyplomowe na kierunku logopedia. Jestem osobą uśmiechniętą, kreatywną, pełną pasji i chęci do działania. Uważam, iż każde dziecko jest inne, wyjątkowe. Dlatego też w nauczaniu przyjmuję rolę doradcy, przewodnika, który tej indywidualności nie zatraci. W swojej pracy zawodowej kieruję się słowami J. Korczaka ,,Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć.". To wielka odpowiedzialność, a za razem ogromna radość, aby móc kształcić nowe pokolenia, które są przyszłością tego świata.

Karolina Jarmul
asystent nauczyciela

Cennik

Pakiet No 1. Cały dzień 1600,00 zł/mies.
Pakiet No 2. Połowa dnia (do g. 12.30, do 100 godzin / miesięcznie) 1100,00 zł/mies.

Stawka żywieniowa (śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe, podwieczorek) 20 zł/dzień
Wpisowe 999,00 zł

Tenis (dodatkowo) 100,00 zł/mies.
Odbiór dziecka po zamknięciu przedszkola (po godzinie 18.00) —
30 zł za każde 15 min spóźnienia

Dokumenty do pobrania

Kontakt

E-mail

ulik.ochota@gmail.com

Telefon kontaktowy

+48 451 036 981