Kraków Olsza

O przedszkolu

Matematyczne Przedszkole Ulik w Krakowie mieści się przy ul. Generała Ignacego Prądzyńskiego 16.
Zapraszamy do nas dzieci w wieku 2,5 -6 lat. 
Ulik Kraków p
osiada dwie grupy: młodszą i starszą – łącznie dysponujemy 30 miejscami dla dzieci.
Jako placówka edukacyjna nie tylko dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków
ale również staramy się poszerzać ich zainteresowania jak i wspierać talenty.

Dlatego też «Ulik Olsza» oferuje wiele zajęć dodatkowych, między innymi w naszej ofercie można znaleźć:

Atrakcje dodatkowe

Formularz

Umów się na wizytę

Prosimy zostawić dane kontaktowe,
a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe

Kadra

zdjęcie nr 24

Diana Kwaśniewska
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, studia magisterskie na kierunku terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna oraz studia podyplomowe z edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Już od dziecka marzyłam o pracy z dziećmi. Lubiłam bawić się w nauczyciela, psychologa, opiekunkę. Na szczęście moje marzenie się spełniło i mogę być w miejscu, które uwielbiam, z osobami które kocham. W mojej pracy najbardziej fascynuje mnie odkrywanie świata wraz z dziećmi. To one pokazują mi jak wiele jest piękna i dobra wokół nas. W pracy pedagogicznej najważniejsze jest dla mnie dobro i szczęście dziecka. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, starając się dostrzegać jego potrzeby oraz rozwijać jego pasje. Bardzo ważne jest dla mnie budowanie u dzieci pewności siebie, dlatego staram się na każdym kroku podkreślać ich mocne strony. Pragnę, aby każdy z nich zrozumiał, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi i zasługujemy na szacunek. Prywatnie jestem mamą przedszkolaka, uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu i cieszyć się życiem.

image_6487327

Iryna Honcharenko
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia pedagogiczne na Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym w Berdiańsku. Moją pasją jest praca z dziećmi. To dzięki nim, każdy mój dzień wypełniony jest radością i uśmiechem. Każde dziecko jest "moim" dzieckiem, oddaje całe swoje serce, aby każdy maluch czuł się w naszym przedszkolu bezpieczne i szczęśliwe. Przedszkole jest moją pracą, domem, wszystkim co najlepsze. Uwielbiam tu być, patrzeć na rozwój dzieci i na ich szczęśliwe buźki.

image

Svitlana Sokur
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Południowo-Ukraińskim Narodowym Uniwersytecie. W przedszkolu Ulik pełnię rolę nauczyciela. Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie. Wybór mojej zawodowej drogi jest efektem poszukiwań jak umiejętnie połączyć zawód z pasją. Praca z dziećmi sprawia mi wielką radość. Obserwowanie i uczestniczenie w rozwoju dziecka jest dla mnie ogromnie satysfakcjonujące. Uśmiechy naszych podopiecznych są największą nagrodą i na długo pozostaną w mojej pamięci.

Pakiet No 1. Cały dzień 1600,00 zł/mies.
Pakiet No 2. Połowa dnia (do g. 12.30) 1100,00 zł/mies.

Stawka żywieniowa (śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe, podwieczorek)  20 zł/dzień
Wpisowe 999,00 zł

Odbiór dziecka po zamknięciu przedszkola (po godzinie 18.00) – 30 zł za każde 15 min spóźnieni

Dokumenty do pobrania

Kontakt

E-mail

wawelskiulik@gmail.com

Telefon kontaktowy

+48 791 364 171