Ulik Wisła

O przedszkolu

Matematyczne Przedszkole Ulik Wisła mieści się przy ulicy Panieńskiej 9 na warszawskiej Pradze Północ. Placówka na Panieńskiej znajduje się blisko przystanków Park Praski oraz Dworca Wileńskiego.

Zapraszamy do nas dzieci w wieku 2,5 -6 lat. Ulik Wisła posiada dwie grupy: młodszą i starszą – łącznie dysponujemy 30 miejscami dla dzieci. Jako placówka edukacyjna nie tylko dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków ale również staramy się poszerzać ich zainteresowania jak i wspierać talenty.

Dlatego też Ulik Wisła oferuje wiele zajęć dodatkowych, między innymi w naszej ofercie można znaleźć:

Formularz

Umów się na wizytę

Prosimy zostawić dane kontaktowe,
a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe

Kadra

zdjęcie nr 16

Wioleta Bucka
wicedyrektor
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku surdopedagogika i pedagogika wczesnoszkolna oraz terapię pedagogiczną. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. Każdy nawet najmniejszy postęp moich wychowanków niesie ze sobą niesamowitą motywację do dalszej pracy. Lubię to co robię i mogę śmiało powiedzieć, że moja praca jest moją pasją. Dzieci pozwalają nam spojrzeć na świat trochę z innej strony, uczą nas aby cieszyć się każdą chwilą i pokazują jaką radość mogą sprawić najmniejsze rzeczy. Staram się być nauczycielem, który wspiera twórczość i kreatywność swoich wychowanków. Istotnym dla mnie jest kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Dlatego w pracy z dziećmi opieram się na budowaniu atmosfery pełnej zaufania a także poczucia bezpieczeństwa. Bardzo ważnym aspektem którym się kieruje jest indywidualne podejście do każdego dziecka, poznanie go i rozwijanie jego potencjału zgodnie z jego możliwościami!

zdjęcie nr 17

Aleksandra Łukaszuk
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na wydziale Ekonomicznym o specjalizacji Zarządzanie i edukacja doradztwem. Aby podążać za swoimi pasjami i być częścią zespołu ukończyłam kurs asystenta nauczyciela. Wybór mojej drogi zawodowej jest efektem zamiłowania do dzieci, które odkryłam dzięki bratankowi. Początkowo w przedszkolu Ulik pracowałam na stanowisku asystent nauczyciela. Po kilku latach bycia asystentem postanowiłam poszerzyć swoje kwalifikacje. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Dzięki temu obecnie mogę realizować się i pogłębiać swoje doświadczenie jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia a także pozwala na dostrzeganie zmian w rozwoju podopiecznych które dają mi motywację do dalszej pracy. Po długich poszukiwaniach uważam, że w końcu robię to co lubię najbardziej!

zdjęcie nr 18

Mariia Shakhova
asystent nauczyciela
native speaker - język ukraiński/rosyjski

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Narodowym im. Tarasa Szewczenki w Ługańsku. Jeszcze w trakcie studiów podczas praktyk i kolonii zrozumiałam, że praca z dziećmi to moja wielka pasja. W pracy z najmłodszymi zależy mi na tym aby dzieci poznawały świat przez działanie i doświadczanie, aby podejmowały próby, mogły popełniać błędy a dzięki otrzymanemu wsparciu i odrobiny zachęty podejmowały kolejne próby. W swojej pracy bardzo często kieruje się sentencją: „Nikt bowiem nie nauczył się jeździć na rowerze tylko czytając o tym książkę”. W przedszkolu „Ulik” pełnię rolę asystenta nauczyciela oraz native speakera.

zdjęcie nr 19

Kateryna Ryzhenko
asystent nauczyciela
native speaker - język ukraiński/rosyjski

Ukończyłam Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny imienia W. H. Korolenki w Połtawie i otrzymałam wyższe wykształcenie na kierunku Psychologia. Zdobyłam także kwalifikacje psychologa praktycznego, nauczyciela angielskiego i literatury obcej. Swoją przygodę z pracą z najmłodszymi rozpoczęłam jako psycholog w przedszkolu w Ukrainie. W „Uliku” pełnię funkcję asystenta nauczyciela oraz native speakera. Cieszę się z możliwości codziennej komunikacji z dziećmi. Dzięki temu mogę powiedzieć, że czuje się młodsza duchem - spotkanie z dzieckiem to dla mnie swoisty powiew świeżego powietrza który daje mi motywacje do dalszego rozwoju zawodowego.

zdjęcie nr 20

Karolina Metryka
nauczyciel wspomagający

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna o specjalizacji tyflopedagogika i pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną. Obecnie jestem w trakcie studiów polonistycznych na profilu nauczycielskim. W przedszkolu “Ulik” jestem nauczycielem wspomagającym dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Moje działania terapeutyczne opieram na indywidualnym podejściu, dostosowując metody pracy do potrzeb i możliwości dziecka. Szczególnie ważne jest dla mnie zaspokojenie potrzeb emocjonalnych dziecka, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Z dumą obserwuje postępy w rozwoju moich podopiecznych. Najmniejszy progres dziecka sprawia mi wiele radości i daje motywację do dalszej pracy. Dziecko jest dla mnie niewyczerpanym źródłem energii i inspiracji, która daje mi siłę do wspólnego odkrywania świata.

NASI SPECJALIŚCI

Psycholog

W naszej placówce współpracujemy także z Panią psycholog, która prowadzi zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne. Psycholog prowadzi również warsztaty dla rodziców, których tematyka uzależniona jest od bieżących potrzeb i oczekiwań rodziców.

NASI SPECJALIŚCI

Logopeda

Stale współpracujemy z terapeutami, którzy prowadzą terapie logopedyczne z dziećmi.
NASI SPECJALIŚCI

Integracja sensoryczna

Przedszkole Ulik współpracuje również z terapeutą integracji sensorycznej, który prowadzi indywidualną terapię dla dzieci.

Cennik

Pakiet No 1. Cały dzień 1399,00 zł/mies.
Pakiet No 2. Połowa dnia (do godziny 12.30, do 100 godzin / miesięcznie) 990,00 zł/mies.

Stawka żywieniowa (śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe, podwieczorek) 20 zł/dzień
Wpisowe 999,00 zł

Odbiór dziecka po zamknięciu przedszkola (po godzinie 18.00) – 20 zł za każde 15 min spóźnienia.

Zajęcia dodatkowe

  • Indywidualne zajęcia Logopedyczne 80 zł/30 min
  • Indywidualne zajęcia Integracji Sensorycznej 80 zł/30 min
  • Karate 80 zł / mies. 
  • Tańce 80 zł / mies.

Dokumenty do pobrania

Kontakt

E-mail

ulik.praga@gmail.com

Telefon kontaktowy

+48 516 823 447